Microchip Tech APT45M100J
Üretici
Üretici Parça No.
APT45M100J
EBEE Parça No.
E87216491
Paket
SOT-227
Müşteri No.
Veri Sayfası
Açıklama
1kV 45A 960W 180mΩ@10V,33A [email protected] 1 N-channel SOT-227 MOSFETs ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,Single FETs, MOSFETs
Veri SayfasıMICROCHIP APT45M100J
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+150℃@(Tj)
Tip1 N-channel
Drenaj Kaynağı Voltaj (Vdss)1kV
Sürekli Drenaklık akımı (Id)45A
Direnişte Drenaklık Kaynağı (RDS(on)@Vgs,Id)180mΩ@10V,33A
Güç Dağılınlık (Pd)960W
Kapı Eşik Voltajı (Vgs(th)))[email protected]
Ters Transfer Kapasitesi (Crss@Vds)245pF@25V
Giriş Kapasiyali (Ciss@Vds)18.5nF@25V
Toplam Kapı Ücreti (Qg@Vgs)570nC@10V