Microchip Tech APT38N60BC6
Üretici
Üretici Parça No.
APT38N60BC6
EBEE Parça No.
E83293081
Paket
TO-247-3
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
600V 38A 278W 99mΩ@10V,18A [email protected] 1 N-channel TO-247-3 MOSFETs ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,Single FETs, MOSFETs
Veri SayfasıMICROCHIP APT38N60BC6
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+150℃@(Tj)
Tip1 N-channel
Drenaj Kaynağı Voltaj (Vdss)600V
Sürekli Drenaklık akımı (Id)38A
Direnişte Drenaklık Kaynağı (RDS(on)@Vgs,Id)99mΩ@10V,18A
Güç Dağılınlık (Pd)278W
Kapı Eşik Voltajı (Vgs(th)))[email protected]
Giriş Kapasiyali (Ciss@Vds)2.826nF@25V
Toplam Kapı Ücreti (Qg@Vgs)112nC@10V