Microchip Tech APT34F100L
Üretici
Üretici Parça No.
APT34F100L
EBEE Parça No.
E87459576
Paket
TO-264
Müşteri No.
Veri Sayfası
Açıklama
1kV 35A 400mΩ@10V,18A 1.135kW [email protected] 1 N-channel TO-264 MOSFETs ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,Single FETs, MOSFETs
Veri SayfasıMICROCHIP APT34F100L
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+150℃@(Tj)
Tip1 N-channel
Drenaj Kaynağı Voltaj (Vdss)1kV
Sürekli Drenaklık akımı (Id)35A
Direnişte Drenaklık Kaynağı (RDS(on)@Vgs,Id)400mΩ@10V,18A
Güç Dağılınlık (Pd)1.135kW
Kapı Eşik Voltajı (Vgs(th)))[email protected]
Giriş Kapasiyali (Ciss@Vds)9.835nF@25V
Toplam Kapı Ücreti (Qg@Vgs)305nC@10V