Microchip Tech APT30M19JVR
Üretici
Üretici Parça No.
APT30M19JVR
EBEE Parça No.
E85554181
Paket
SOT-227B-4
Müşteri No.
Veri Sayfası
Açıklama
300V 130A 19mΩ@10V,500mA 700W 4V@5mA 1 N-channel SOT-227B-4 MOSFETs ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,Single FETs, MOSFETs
Veri SayfasıMICROCHIP APT30M19JVR
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+150℃@(Tj)
Tip1 N-channel
Drenaj Kaynağı Voltaj (Vdss)300V
Sürekli Drenaklık akımı (Id)130A
Direnişte Drenaklık Kaynağı (RDS(on)@Vgs,Id)19mΩ@10V,500mA
Güç Dağılınlık (Pd)700W
Kapı Eşik Voltajı (Vgs(th)))4V@5mA
Giriş Kapasiyali (Ciss@Vds)21.6nF@25V
Toplam Kapı Ücreti (Qg@Vgs)975nC@10V