Microchip Tech APT30D20BG
Üretici
Üretici Parça No.
APT30D20BG
EBEE Parça No.
E817566587
Paket
TO-247
Müşteri No.
Veri Sayfası
Açıklama
200V 1.3V@30A 24ns 30A TO-247 Switching Diodes ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,Diodes ,Single Diodes
Veri SayfasıMICROCHIP APT30D20BG
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+175℃
Ters Sızıntı Akıntısı (Ir)250uA@200V
Ters Voltaj (Vr)200V
İleri Voltaj (Vf@If)1.3V@30A
Ters Kurtarma Süresi (trr)24ns
Diktki akım30A