Microchip Tech APT24F50B
Üretici
Üretici Parça No.
APT24F50B
EBEE Parça No.
E83293070
Paket
TO-247-3
Müşteri No.
Veri Sayfası
Açıklama
500V 24A 335W 240mΩ@10V,11A 5V@1mA 1 N-channel TO-247-3 MOSFETs ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,Single FETs, MOSFETs
Veri SayfasıMICROCHIP APT24F50B
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+150℃@(Tj)
Tip1 N-channel
Drenaj Kaynağı Voltaj (Vdss)500V
Sürekli Drenaklık akımı (Id)24A
Direnişte Drenaklık Kaynağı (RDS(on)@Vgs,Id)240mΩ@10V,11A
Güç Dağılınlık (Pd)335W
Kapı Eşik Voltajı (Vgs(th)))5V@1mA
Giriş Kapasiyali (Ciss@Vds)3.63nF@25V
Toplam Kapı Ücreti (Qg@Vgs)90nC@10V