Microchip Tech APT20M20JFLL
Üretici
Üretici Parça No.
APT20M20JFLL
EBEE Parça No.
E83278322
Paket
SOT-227B-4
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
200V 104A 20mΩ@10V,52A [email protected] 1 N-channel SOT-227B-4 MOSFETs ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,Single FETs, MOSFETs
Veri SayfasıMICROCHIP APT20M20JFLL
RoHS
Tip1 N-channel
Drenaj Kaynağı Voltaj (Vdss)200V
Sürekli Drenaklık akımı (Id)104A
Direnişte Drenaklık Kaynağı (RDS(on)@Vgs,Id)20mΩ@10V,52A
Kapı Eşik Voltajı (Vgs(th)))[email protected]
Giriş Kapasiyali (Ciss@Vds)6.85nF@25V
Toplam Kapı Ücreti (Qg@Vgs)110nC@10V