Microchip Tech APT17F100S
Üretici
Üretici Parça No.
APT17F100S
EBEE Parça No.
E85588957
Paket
D3PAK
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
1kV 17A 780mΩ@10V,9A 625W 5V@1mA 1 N-channel D3PAK MOSFETs ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,Single FETs, MOSFETs
Veri SayfasıMICROCHIP APT17F100S
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+150℃@(Tj)
Tip1 N-channel
Drenaj Kaynağı Voltaj (Vdss)1kV
Sürekli Drenaklık akımı (Id)17A
Direnişte Drenaklık Kaynağı (RDS(on)@Vgs,Id)780mΩ@10V,9A
Güç Dağılınlık (Pd)625W
Kapı Eşik Voltajı (Vgs(th)))5V@1mA
Giriş Kapasiyali (Ciss@Vds)4.845nF@25V
Toplam Kapı Ücreti (Qg@Vgs)150nC@10V