Microchip Tech APT100M50J
Üretici
Üretici Parça No.
APT100M50J
EBEE Parça No.
E85948927
Paket
SOT-227
Açıklama
500V 960W 38mΩ 5V@5mA 1 N-channel SOT-227 MOSFETs ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,Single FETs, MOSFETs
Veri SayfasıMICROCHIP APT100M50J
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+150℃@(Tj)
Tip1 N-channel
Yapılandırma-
Drenaj Kaynağı Voltaj (Vdss)500V
Sürekli Drenaklık akımı (Id)-
Direnişte Drenaklık Kaynağı (RDS(on)@Vgs,Id)38mΩ
Güç Dağılınlık (Pd)960W
Kapı Eşik Voltajı (Vgs(th)))5V@5mA
Ters Transfer Kapasitesi (Crss@Vds)330pF@25V
Giriş Kapasiyali (Ciss@Vds)24.6nF@25V
Toplam Kapı Ücreti (Qg@Vgs)620nC@10V