Microchip Tech APT100F50J
Üretici
Üretici Parça No.
APT100F50J
EBEE Parça No.
E85554118
Açıklama
500V 103A 36mΩ@10V,75A 960W 5V@5mA 1 N-channel SOT-227B-4 MOSFETs ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,Single FETs, MOSFETs
Veri SayfasıMICROCHIP APT100F50J
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+150℃@(Tj)
Tip1 N-channel
Drenaj Kaynağı Voltaj (Vdss)500V
Sürekli Drenaklık akımı (Id)103A
Direnişte Drenaklık Kaynağı (RDS(on)@Vgs,Id)36mΩ@10V,75A
Güç Dağılınlık (Pd)960W
Kapı Eşik Voltajı (Vgs(th)))5V@5mA
Giriş Kapasiyali (Ciss@Vds)24.6nF@25V
Toplam Kapı Ücreti (Qg@Vgs)620nC@10V