Microchip Tech APT10045JLL
Üretici
Üretici Parça No.
APT10045JLL
EBEE Parça No.
E87216416
Açıklama
1kV 21A 460W 450mΩ@10V,11.5A [email protected] 1 N-channel SOT-227B-4 MOSFETs ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,Single FETs, MOSFETs
Veri SayfasıMICROCHIP APT10045JLL
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+150℃@(Tj)
Tip1 N-channel
Drenaj Kaynağı Voltaj (Vdss)1kV
Sürekli Drenaklık akımı (Id)21A
Direnişte Drenaklık Kaynağı (RDS(on)@Vgs,Id)450mΩ@10V,11.5A
Güç Dağılınlık (Pd)460W
Kapı Eşik Voltajı (Vgs(th)))[email protected]
Giriş Kapasiyali (Ciss@Vds)4.35nF@25V
Toplam Kapı Ücreti (Qg@Vgs)154nC@10V