Microchip Tech APT10035JFLL
Üretici
Üretici Parça No.
APT10035JFLL
EBEE Parça No.
E83288570
Açıklama
1kV 25A 370mΩ@10V,14A 520W [email protected] 1 N-channel SOT-227B-4 MOSFETs ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,Single FETs, MOSFETs
Veri SayfasıMICROCHIP APT10035JFLL
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+150℃@(Tj)
Tip1 N-channel
Drenaj Kaynağı Voltaj (Vdss)1kV
Sürekli Drenaklık akımı (Id)25A
Direnişte Drenaklık Kaynağı (RDS(on)@Vgs,Id)370mΩ@10V,14A
Güç Dağılınlık (Pd)520W
Kapı Eşik Voltajı (Vgs(th)))[email protected]
Giriş Kapasiyali (Ciss@Vds)5.185nF@25V
Toplam Kapı Ücreti (Qg@Vgs)186nC@10V