Microchip Tech APT10026JLL
Üretici
Üretici Parça No.
APT10026JLL
EBEE Parça No.
E83278310
Paket
SOT-227B-4
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
1kV 30A 260mΩ@10V,15A 5V@5mA 1 N-channel SOT-227B-4 MOSFETs ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,Single FETs, MOSFETs
Veri SayfasıMICROCHIP APT10026JLL
RoHS
Tip1 N-channel
Drenaj Kaynağı Voltaj (Vdss)1kV
Sürekli Drenaklık akımı (Id)30A
Direnişte Drenaklık Kaynağı (RDS(on)@Vgs,Id)260mΩ@10V,15A
Kapı Eşik Voltajı (Vgs(th)))5V@5mA
Giriş Kapasiyali (Ciss@Vds)7.114nF@25V
Toplam Kapı Ücreti (Qg@Vgs)267nC@10V