Microchip Tech 2N5010U4
Üretici
Üretici Parça No.
2N5010U4
EBEE Parça No.
E86803409
Paket
SMD-3P
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
500V 1W 30@25mA,10V 200mA NPN SMD-3P Bipolar (BJT) ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,Bipolar (BJT) ,Single Bipolar Transistors
Veri SayfasıMICROCHIP 2N5010U4
RoHS
Çalışma sıcaklığı-65℃~+200℃@(Tj)
Koleksiyoncu akımı (Ic)200mA
Güç Dağılınlık (Pd)1W
Koleksiyoncu Cut-Off Akım (Icbo)10nA
Koleksiyoncu-Emitter Breakdown Gerilim (Vceo)500V
DC Güncel Kazanım (hFE@Ic,Vce)30@25mA,10V
Koleksiyoncu-Emitter Doygun Voltajı (VCE(sat)@Ic,Ib)1.4V@5mA,25mA