MFB9155NF
Üretici
Üretici Parça No.
MFB9155NF
EBEE Parça No.
12298009-MFB9155NF-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
RF ANT 915MHZ WHIP STR N TYPE F
Tümünü Seç
KategoriRF and Wireless ,RF Antennas
SeriMFB
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Montaj TipiBracket Mount
Giriş Koruması-
ÖzelliklerCable - 609.6mm
Uygulamaları-
SonlandırmaN Type Female
Yükseklik (Max)50.748" (128.90cm)
İadat Kaybetmek-
Frekans aralığı902MHz ~ 928MHz
Kazanın5dB
RF Ailesi/StandardCellular
Frekans GrubuUHF (300MHz ~ 1GHz)
Frekans (Center/Band)915MHz
Anten türüWhip, Straight
Grup Sayısı1
VSWR-
- Max150 W