MDVB1-37SSL
Üretici
Üretici Parça No.
MDVB1-37SSL
EBEE Parça No.
9645382-MDVB1-37SSL-EB
Açıklama
CONN MICRO-D RCPT 37POS PNL MNT
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
Veri SayfasıITT Cannon, LLC MDVB1-37SSL
SeriMDVB
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle, Female Sockets
Pozisyon sayısı37
İletişim TürüSignal
Montaj TipiPanel Mount
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik Derecelendirmesi-
Özellikler-
MfrITT Cannon, LLC
İletişim MalzemesiCopper Alloy
Tel Ölçer24-32 AWG
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
SonlandırmaSolder Cup
Renk-
Row sayısı2
Voltaj Derecelendirmesi-
Bağlayıcı StilD-Type, Micro-D
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Flange ÖzelliğiMating Side, Female Screwlock (2-56)
Kabuk Malzemesi, Bittir-
Arka set aralığı-
İletişim formu-
Dielektrik malzemePolyester Thermoplastic, Glass Filled
Açıklama
37 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector