MDT320M02001
Üretici
Üretici Parça No.
MDT320M02001
EBEE Parça No.
8522652-MDT320M02001-EB
Açıklama
CONN M.2 FMALE 67POS 0.020 GOLD
Satış Birimi: PieceTam Ambalaj: 200
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Card Edge Connectors ,Common Card Edge
Veri SayfasıAmphenol ICC (FCI) MDT320M02001
SeriM.2
AmbalajTape & Reel (TR)
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı67
İletişim Türü-
Montaj TipiSurface Mount, Right Angle
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 80°C
ÖzelliklerBoard Lock, Keyed M
Temel Ürün NumarasıMDT320
İletişim MalzemesiCopper Alloy
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı15.0µin (0.38µm)
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.020" (0.50mm)
RenkBlack
Row sayısı2
CinsiyetFemale
Malzeme - İzalLiquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Özelliği-
Kart Kalınlığı-
Kart TipiM.2 (NGFF) Mini Card
Pozisyon sayısı / Bay/Row-
OkuDual
Açıklama
67 Position Female Connector M.2 (NGFF) Mini Card Gold 0.020" (0.50mm) Black