MDM100PCBSL67
Üretici
Üretici Parça No.
MDM100PCBSL67
EBEE Parça No.
9671908-MDM100PCBSL67-EB
Açıklama
CONN MICRO-D PLUG 100POS PNL MNT
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
Veri SayfasıITT Cannon, LLC MDM100PCBSL67
SeriMDM
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüPlug, Male Pins
Pozisyon sayısı100
İletişim TürüSignal
Montaj TipiPanel Mount, Through Hole
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 150°C
Giriş Koruması-
Birincil MalzemeMetal
Malzeme Yangılanabilirlik Derecelendirmesi-
Özellikler-
MfrITT Cannon, LLC
İletişim MalzemesiCopper Alloy
Tel Ölçer-
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
SonlandırmaSolder
Renk-
Row sayısı4
Voltaj Derecelendirmesi-
Bağlayıcı StilD-Type, Micro-D
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Flange ÖzelliğiHousing/Shell (Unthreaded)
Kabuk Malzemesi, BittirAluminum, Yellow Chromate Plated Cadmium
Arka set aralığı-
İletişim formu-
Dielektrik malzemeLiquid Crystal Polymer (LCP)
Açıklama
100 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector