MDM-51PHP28B-A174
Üretici
Üretici Parça No.
MDM-51PHP28B-A174
EBEE Parça No.
9646149-MDM-51PHP28B-A174-EB
Açıklama
CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
Veri SayfasıITT Cannon, LLC MDM-51PHP28B-A174
Bağlayıcı Tip TürüPlug, Male Pins
Pozisyon sayısı51
İletişim TürüSignal
Montaj TipiPanel Mount
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 125°C
İletişim Finish Kalınlığı-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
SonlandırmaWire Leads
Renk-
Row sayısı3
Flange ÖzelliğiHousing/Shell (Unthreaded)
Kabuk Malzemesi, BittirAluminum, Nickel Plated, Electroless
Açıklama
51 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector