MDM-37PSM2
Üretici
Üretici Parça No.
MDM-37PSM2
EBEE Parça No.
9645809-MDM-37PSM2-EB
Açıklama
CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
Veri SayfasıITT Cannon, LLC MDM-37PSM2
Bağlayıcı Tip TürüPlug, Male Pins
Pozisyon sayısı37
İletişim TürüSignal
Montaj TipiPanel Mount
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 125°C
ÖzelliklerShielded
Temel Ürün NumarasıMDM-3
İletişim Finish Kalınlığı-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
SonlandırmaSolder Cup
Renk-
Row sayısı2
Flange ÖzelliğiCable Side, Male Jackscrew (2-56)
Kabuk Malzemesi, BittirAluminum, Yellow Chromate Plated Cadmium
Açıklama
37 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector