MDM-15SCBRP
Üretici
Üretici Parça No.
MDM-15SCBRP
EBEE Parça No.
9724924-MDM-15SCBRP-EB
Açıklama
CONN MICRO-D RCPT 15POS R/A SLDR
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
Veri SayfasıITT Cannon, LLC MDM-15SCBRP
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle, Female Sockets
Pozisyon sayısı15
İletişim TürüSignal
Montaj TipiPanel Mount, Through Hole, Right Angle
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 125°C
İletişim Finish Kalınlığı-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
SonlandırmaSolder
Renk-
Row sayısı3
Voltaj Derecelendirmesi-
Bağlayıcı StilD-Type, Micro-D
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Flange ÖzelliğiMating Side, Female Screwlock (2-56)
Kabuk Malzemesi, BittirAluminum, Yellow Chromate Plated Cadmium
Açıklama
15 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector