MDM-100PBSPL17
Üretici
Üretici Parça No.
MDM-100PBSPL17
EBEE Parça No.
9652138-MDM-100PBSPL17-EB
Açıklama
CONN MICRO-D PLUG 100POS PNL MNT
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
Veri SayfasıITT Cannon, LLC MDM-100PBSPL17
Seri83513-Style Micro D Metal Shell (MDM)
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüPlug, Male Pins
Pozisyon sayısı100
İletişim TürüSignal
Montaj TipiPanel Mount, Through Hole
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 125°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik Derecelendirmesi-
ÖzelliklerShielded
MfrITT Cannon, LLC
İletişim MalzemesiCopper Alloy
Tel Ölçer-
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
SonlandırmaWire Leads
Renk-
Row sayısı4
Voltaj Derecelendirmesi-
Bağlayıcı StilD-Type, Micro-D
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Flange ÖzelliğiMating Side, Female Screwlock (4-40)
Kabuk Malzemesi, BittirAluminum, Yellow Chromate Plated Cadmium
Arka set aralığı-
İletişim formu-
Dielektrik malzemeLiquid Crystal Polymer (LCP)
Açıklama
100 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector