MBS0.50SV50
Üretici
Üretici Parça No.
MBS0.50SV50
EBEE Parça No.
7935120-MBS0.50SV50-EB
Açıklama
GROUND BRAID TUBE 0.5"DIA X 50'
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires - Management ,Grounding Braid, Straps
Veri SayfasıTechflex MBS0.50SV50
SeriMetal Braid
AmbalajSpool
Kısmen DurumActive
TipTubular
Temel Ürün NumarasıMBS0
Uzunluk50.0' (15.24m)
MalzemeCopper, Silver Plated
Kalınlık-
Boyut, Tedarik0.500" (12.70mm, 1/2") - Outer Dia
Tel Ölçer - Bitişler36 AWG
Taşıyıcı Sayısı48
Açıklama
Tubular Ground Braid 0.500" (12.70mm, 1/2") - Outer Dia X 50.0' (15.24m) 36 AWG