M50-3200445
Üretici
Üretici Parça No.
M50-3200445
EBEE Parça No.
10220105-M50-3200445-EB
Açıklama
CONN RCPT 8POS 0.05 GOLD PCB R/A
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
Veri SayfasıHarwin Inc. M50-3200445
SeriArcher M50
AmbalajTube
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle
Pozisyon sayısı8
İletişim TürüFemale Socket
Montaj TipiThrough Hole, Right Angle
Sabitleştirme TipiPush-Pull
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 105°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
Özellikler-
İletişim şekliSquare
Temel Ürün NumarasıM50-320
MfrHarwin Inc.
İletişim Finish - MatingGold
İletişim MalzemesiPhosphor Bronze
UygulamalarıGeneral Purpose, Medical, Telecommunications
Mevcut Derecelendirme (Smameler)1A
SonlandırmaSolder
StilBoard to Board or Cable
Row sayısı2
Voltaj Derecelendirmesi-
Pitch - Mating0.050" (1.27mm)
Sırada Sürgürme - Mating0.050" (1.27mm)
Yüklü Pozisyon SayısıAll
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.094" (2.40mm)
İzülasyon Yüksekliği0.136" (3.46mm)
İletişim Finish Kalınlığı - Mating10.0µin (0.25µm)
İletişim Finish - PostGold
İzal MalzemesiPolyamide (PA9T), Nylon 9T
İzülasyon rengiBlack
İletişim Finish Kalınlığı - Post10.0µin (0.25µm)
Çiftli İstisa Yükseklikleri-
Açıklama
8 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold