M50-3113042
Üretici
Üretici Parça No.
M50-3113042
EBEE Parça No.
10240360-M50-3113042-EB
Açıklama
CONN RCPT 60POS 0.05 GOLD SMD
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
Veri SayfasıHarwin Inc. M50-3113042
SeriArcher M50
AmbalajTube
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle
Pozisyon sayısı60
İletişim TürüFemale Socket
Montaj TipiSurface Mount
Sabitleştirme TipiPush-Pull
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 105°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerBoard Guide
İletişim şekliSquare
Temel Ürün NumarasıM50-311
MfrHarwin Inc.
İletişim Finish - MatingGold
İletişim MalzemesiPhosphor Bronze
UygulamalarıGeneral Purpose, Medical, Telecommunications
Mevcut Derecelendirme (Smameler)1A
SonlandırmaSolder
StilBoard to Board or Cable
Row sayısı2
Voltaj Derecelendirmesi-
Pitch - Mating0.050" (1.27mm)
Sırada Sürgürme - Mating0.050" (1.27mm)
Yüklü Pozisyon SayısıAll
İletişim Uzunluğu - Gönderi-
İzülasyon Yüksekliği0.169" (4.30mm)
İletişim Finish Kalınlığı - MatingFlash
İletişim Finish - PostTin
İzal MalzemesiPolyamide (PA6T), Nylon 6T
İzülasyon rengiBlack
İletişim Finish Kalınlığı - Post-
Çiftli İstisa Yükseklikleri5.5mm, 6.18mm
Açıklama
60 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold