M28840/3EW
Üretici
Üretici Parça No.
M28840/3EW
EBEE Parça No.
10746903-M28840/3EW-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
CONN BACKSHELL W/CLMP SZ19
Satış Birimi: PieceTam Ambalaj: 200
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Circular Connectors ,Common Circular
SeriMIL-DTL-28840
AmbalajBulk:::Retail Package
Kısmen DurumActive
TipBackshell, Cable Clamp
Kabuk Boyutu - Ek19
Giriş Koruması-
KorumaUnshielded
Birincil MalzemeMetal
Malzeme Yangılanabilirlik Derecelendirmesi-
ÖzelliklerStrain Relief
Şunları içerir-
Renk-
Kullanım / Ilk Ürünler IçinMIL-DTL-28840
MalzemeAluminum
Thread Boyutu1 1/4-18 UNEF
Kablo Açılış0.348" ~ 0.626" (8.84mm ~ 15.90mm)
Kablo Çıkışı45°
KaplamaCadmium
Çap - Dışarıda1.513" (38.43mm)