M20-9972546
Üretici
Üretici Parça No.
M20-9972546
EBEE Parça No.
7852182-M20-9972546-EB
Açıklama
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
Satış Birimi: PieceTam Ambalaj: 200
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
Veri SayfasıHarwin Inc. M20-9972546
SeriM20
AmbalajBulk
Kısmen DurumObsolete
Bağlayıcı Tip TürüHeader, Cuttable
Pozisyon sayısı50
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiThrough Hole
Sabitleştirme TipiPush-Pull
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 105°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
Özellikler-
İletişim şekliSquare
MfrHarwin Inc.
İletişim Finish - MatingTin
İletişim MalzemesiBrass
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A per Contact
SonlandırmaSolder
StilBoard to Board or Cable
Row sayısı2
Voltaj Derecelendirmesi-
Pitch - Mating0.100" (2.54mm)
Sırada Sürgürme - Mating0.100" (2.54mm)
Yüklü Pozisyon SayısıAll
Kefe veUnshrouded
Kontaks uzunluğu - Mating0.335" (8.51mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.116" (2.95mm)
Genel Temas Uzunluğu0.551" (14.00mm)
İzülasyon Yüksekliği0.100" (2.54mm)
İletişim Finish Kalınlığı - Mating-
İletişim Finish - PostTin
İzal MalzemesiPolyamide (PA6T), Nylon 6T
İzülasyon rengiBlack
İletişim Finish Kalınlığı - Post-
Çiftli İstisa Yükseklikleri-
Açıklama
Connector Header Through Hole 50 position 0.100" (2.54mm)