LP152NMO
Üretici
Üretici Parça No.
LP152NMO
EBEE Parça No.
12304550-LP152NMO-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
ANT BLACK NMO LOW PROFILE UNIT
Tümünü Seç
KategoriRF and Wireless ,RF Antennas
Seri-
AmbalajBag
Kısmen DurumActive
Montaj TipiMagnetic
Giriş Koruması-
Özellikler-
Uygulamaları-
SonlandırmaNMO
Yükseklik (Max)3.750" (95.25mm)
İadat Kaybetmek-10dB
Frekans aralığı151.02MHz ~ 152.98MHz
Kazanın2dBi
RF Ailesi/Standard-
Frekans GrubuVHF (f < 300MHz)
Frekans (Center/Band)152MHz
Anten türüDome
Grup Sayısı1
VSWR-
- Max60 W