LOWPOWER LP6401F24SOF
Üretici
Üretici Parça No.
LP6401F24SOF
EBEE Parça No.
E8517085
Paket
SOP-8
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
None
Açıklama
Step-down type Fixed 2.4A 5.1V 8V~32V SOP-8 DC-DC Converters ROHS
Tümünü Seç
Veri SayfasıLOWPOWER LP6401F24SOF
RoHS
Çıkış TürüFixed
Çalışma sıcaklığı-20℃~+85℃
Çıkış akımı2.4A
Quiescent Akım (Iq)-
Çıktıların sayısı-
Giriş Gerilim8V~32V
FonksiyonStep-down type
Çıkış Voltajı5.1V
TopolojiStep-down
Senkron RezifikasyonYes
Anahtarlama Frekansı120kHz