LMR-600-500M
Üretici
Üretici Parça No.
LMR-600-500M
EBEE Parça No.
10431663-LMR-600-500M-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
LMR-600 COAXIAL CABLE 500M
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
SeriLMR®
AmbalajSpool
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 85°C
Özellikler-
Kablo Grubu-
Tel Ölçer-
Impedance50 Ohms
Uzunluk1640.0' (500.00m)
Kullanım-
Ceket (Salm) MalzemesiPolyethylene (PE)
İletör MalzemesiCopper, Bare
Kablo TipiCoaxial
Ceket RengiBlack
Şef StrandSolid
Ceket (Sinyas) Çapı0.590" (14.99mm)
Dielektrik malzemeFoam Polyethylene (FPE)
Kalkan MalzemesiAluminum; Copper, Tinned
Kalkan TipiBraid
Kalkan Kapsama-
Dielektrik Çapı0.455" (11.56mm)
VoP, Propagasyonun Hızı85.0
Açıklama
Coaxial Cable 1640.0' (500.00m) 50 Ohms