Littelfuse S6016NTP
Üretici
Üretici Parça No.
S6016NTP
EBEE Parça No.
E817590458
Paket
TO-263
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
40mA 30mA 600V 1 unidirectional thyristor TO-263 Thyristors (SCR)/Modules ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,Thyristors ,SCRs
Veri SayfasıLittelfuse S6016NTP
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+125℃
Tutmak Akım (Ih)40mA
SCR Türü1 unidirectional thyristor
Kapı Tetikleyici Akım (Igt)30mA
RMS On-State Current (It (rms))16A
Züvet Tekrarı Çıkar mı? Devlet Gerilimi (Vdrm)600V
Kapı Tetik Gerilim (Vgt)1.5V
Gerilim - Devlet (Vtm)1.6V