L77SDCH37SOL2
Üretici
Üretici Parça No.
L77SDCH37SOL2
EBEE Parça No.
9744879-L77SDCH37SOL2-EB
Açıklama
CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
Veri SayfasıAmphenol ICC (Commercial Products) L77SDCH37SOL2
SeriSD
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle, Female Sockets
Pozisyon sayısı37
İletişim TürüSignal
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 125°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıL77SDCH37
MfrAmphenol ICC (Commercial Products)
İletişim MalzemesiPhosphor Bronze
Tel Ölçer-
İletişim FinishGold
İletişim Finish KalınlığıFlash
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
SonlandırmaSolder
RenkBlack
Row sayısı2
Voltaj Derecelendirmesi250V
Bağlayıcı StilD-Sub
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi4 (DC, C)
Flange ÖzelliğiBoard Side (4-40)
Kabuk Malzemesi, BittirSteel, Tin Plated
Arka set aralığı-
İletişim formuStamped
Dielektrik malzemeThermoplastic, Glass Filled
Açıklama
37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector