L77DFA15P
Üretici
Üretici Parça No.
L77DFA15P
EBEE Parça No.
9684303-L77DFA15P-EB
Açıklama
CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
SeriDF
AmbalajBag
Kısmen DurumObsolete
Bağlayıcı Tip TürüPlug, Male Pins
Pozisyon sayısı15
İletişim TürüSignal
Montaj TipiPanel Mount
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 155°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerGrounding Indents
Temel Ürün NumarasıL77DFA15
MfrAmphenol ICC (Commercial Products)
İletişim MalzemesiBrass
Tel Ölçer-
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı20.0µin (0.51µm)
Mevcut Derecelendirme (Smameler)7.5A
SonlandırmaSolder Cup
RenkBlack
Row sayısı2
Voltaj Derecelendirmesi300V
Bağlayıcı StilD-Sub
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi2 (DA, A)
Flange ÖzelliğiHousing/Shell (Unthreaded)
Kabuk Malzemesi, BittirSteel, Tin Plated
Arka set aralığı-
Açıklama
15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector