L77DD50SOL2
Üretici
Üretici Parça No.
L77DD50SOL2
EBEE Parça No.
9716706-L77DD50SOL2-EB
Açıklama
CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
SeriD
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle, Female Sockets
Pozisyon sayısı50
İletişim TürüSignal
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 125°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıL77DD50
MfrAmphenol ICC (Commercial Products)
İletişim MalzemesiBrass
Tel Ölçer-
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı8.00µin (0.203µm)
Mevcut Derecelendirme (Smameler)7.5A
SonlandırmaSolder
RenkBlack
Row sayısı3
Voltaj Derecelendirmesi300V
Bağlayıcı StilD-Sub
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi5 (DD, D)
Flange ÖzelliğiHousing/Shell (Unthreaded)
Kabuk Malzemesi, BittirSteel, Tin Plated
Arka set aralığı-
Açıklama
50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector