L77DB25SAM4B
Üretici
Üretici Parça No.
L77DB25SAM4B
EBEE Parça No.
9706724-L77DB25SAM4B-EB
Açıklama
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
SeriD
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle, Female Sockets
Pozisyon sayısı25
İletişim TürüSignal
Montaj TipiThrough Hole, Right Angle
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 125°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerMounting Brackets
Temel Ürün NumarasıL77DB25
MfrAmphenol ICC (Commercial Products)
İletişim MalzemesiBrass
Tel Ölçer-
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı8.00µin (0.203µm)
Mevcut Derecelendirme (Smameler)7.5A
SonlandırmaSolder
RenkBlack
Row sayısı2
Voltaj Derecelendirmesi300V
Bağlayıcı StilD-Sub
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi3 (DB, B)
Flange ÖzelliğiHousing/Shell (Unthreaded)
Kabuk Malzemesi, BittirSteel, Tin Plated
Arka set aralığı0.590" (14.99mm)
Açıklama
25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector