L777DFD50PU
Üretici
Üretici Parça No.
L777DFD50PU
EBEE Parça No.
9743780-L777DFD50PU-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
CONN D-SUB PLG 50POS PNL MT SLDR
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
SeriDF
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüPlug, Male Pins
Pozisyon sayısı50
İletişim TürüSignal
Montaj TipiPanel Mount, Through Hole
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 155°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerGrounding Indents
Temel Ürün NumarasıL777DFD50
MfrAmphenol ICC (Commercial Products)
İletişim MalzemesiBrass
Tel Ölçer-
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı30.0µin (0.76µm)
Mevcut Derecelendirme (Smameler)7.5A
SonlandırmaSolder
RenkBlack
Row sayısı3
Voltaj Derecelendirmesi300V
Bağlayıcı StilD-Sub
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi5 (DD, D)
Flange ÖzelliğiHousing/Shell (Unthreaded)
Kabuk Malzemesi, BittirSteel, Tin Plated
Arka set aralığı-
İletişim formuMachined
Dielektrik malzemeThermoplastic, Glass Filled
Açıklama
50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector