L777DFD50P
Üretici
Üretici Parça No.
L777DFD50P
EBEE Parça No.
9734145-L777DFD50P-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
SeriDF
AmbalajBag
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüPlug, Male Pins
Pozisyon sayısı50
İletişim TürüSignal
Montaj TipiPanel Mount
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 125°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerGrounding Indents
Temel Ürün NumarasıL777DFD50
MfrAmphenol ICC (Commercial Products)
İletişim MalzemesiBrass
Tel Ölçer-
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı30.0µin (0.76µm)
Mevcut Derecelendirme (Smameler)7.5A
SonlandırmaSolder Cup
RenkBlack
Row sayısı3
Voltaj Derecelendirmesi300V
Bağlayıcı StilD-Sub
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi5 (DD, D)
Flange ÖzelliğiHousing/Shell (Unthreaded)
Kabuk Malzemesi, BittirSteel, Tin Plated
Arka set aralığı-
İletişim formuMachined
Dielektrik malzemeThermoplastic, Glass Filled
Açıklama
50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector