L717DFB25PEY9
Üretici
Üretici Parça No.
L717DFB25PEY9
EBEE Parça No.
9736460-L717DFB25PEY9-EB
Açıklama
CONN D-SUB PLG 25POS PNL MT SLDR
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
SeriDF
AmbalajBag
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüPlug, Male Pins
Pozisyon sayısı25
İletişim TürüSignal
Montaj TipiPanel Mount, Through Hole
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 155°C
ÖzelliklerGrounding Indents
Temel Ürün NumarasıL717DFB25
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı20.0µin (0.51µm)
Mevcut Derecelendirme (Smameler)7.5A
SonlandırmaSolder
RenkBlack
Row sayısı2
Voltaj Derecelendirmesi300V
Bağlayıcı StilD-Sub
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi3 (DB, B)
Flange ÖzelliğiHousing/Shell (Unthreaded)
Açıklama
25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector