L717DA15POL2VF
Üretici
Üretici Parça No.
L717DA15POL2VF
EBEE Parça No.
9687204-L717DA15POL2VF-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
SeriD
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüPlug, Male Pins
Pozisyon sayısı15
İletişim TürüSignal
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 125°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerGrounding Indents
Temel Ürün NumarasıL717DA15
MfrAmphenol ICC (Commercial Products)
İletişim MalzemesiBrass
Tel Ölçer-
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı8.00µin (0.203µm)
Mevcut Derecelendirme (Smameler)7.5A
SonlandırmaSolder
RenkBlack
Row sayısı2
Voltaj Derecelendirmesi300V
Bağlayıcı StilD-Sub
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi2 (DA, A)
Flange ÖzelliğiMating Side, Female Screwlock (4-40)
Kabuk Malzemesi, BittirSteel, Tin Plated
Arka set aralığı-
İletişim formuMachined
Dielektrik malzemeThermoplastic, Glass Filled
Açıklama
15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector