KPT06F12-10PWF85
Üretici
Üretici Parça No.
KPT06F12-10PWF85
EBEE Parça No.
11166327-KPT06F12-10PWF85-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
CONN PLUG 10POS INLINE W/PIN
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Circular Connectors ,Common Circular
SeriKPT
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüPlug, Male Pins
Pozisyon sayısı10
Kabuk Boyutu - Ek12-10
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Montaj Özelliği-
Sabitleştirme TipiBayonet Lock
OrientasyonW
Kabuk MalzemesiAluminum Alloy
Kabuk BitişOlive Drab Cadmium
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 125°C
Kabuk Boyutu, MIL-
Giriş KorumasıEnvironment Resistant
Koruma-
Birincil MalzemeMetal
ÖzelliklerStrain Relief
Temel Ürün NumarasıKPT06
MfrITT Cannon, LLC
İletişim Finish - MatingGold
Mevcut Derecelendirme (Smameler)7.5A
SonlandırmaSolder Cup
RenkOlive Drab
Voltaj Derecelendirmesi600VAC, 850VDC
İletişim Finish Kalınlığı - Mating50.0µin (1.27µm)
Açıklama
10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup