KEMET A331FB221M400A
Üretici
Üretici Parça No.
A331FB221M400A
EBEE Parça No.
E83813373
Paket
Bolt,D36xL54mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
400V 220uF ±20% 4.4A@10kHz 570mΩ@100Hz Bolt,D36xL54mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıKEMET A331FB221M400A
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş400V
Kapasite220uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)570mΩ@100Hz
Ömür boyu @ Temp11000hrs@85℃
Ripple akımı4.4A@10kHz
Kurşun aralığı12.8mm
Çapı36mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)54mm