JBC44HETH
Üretici
Üretici Parça No.
JBC44HETH
EBEE Parça No.
11760122-JBC44HETH-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı44
İletişim TürüCantilever
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 150°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıJBC44
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Malzeme - İzalPolyamide (PA9T), Nylon 9T
Flange ÖzelliğiTop Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Açıklama
44 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)