JBC31HEYN
Üretici
Üretici Parça No.
JBC31HEYN
EBEE Parça No.
11743167-JBC31HEYN-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 31POS 0.100
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı31
İletişim TürüCantilever
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 150°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıJBC31
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Malzeme - İzalPolyamide (PA9T), Nylon 9T
Flange Özelliği-
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Açıklama
31 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)