JBC22HEYS
Üretici
Üretici Parça No.
JBC22HEYS
EBEE Parça No.
11726558-JBC22HEYS-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 22POS 0.100
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı22
İletişim TürüCantilever
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 150°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıJBC22
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Malzeme - İzalPolyamide (PA9T), Nylon 9T
Flange ÖzelliğiSide Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Açıklama
22 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)