JBC18HETI
Üretici
Üretici Parça No.
JBC18HETI
EBEE Parça No.
11713435-JBC18HETI-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 18POS 0.100
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı18
İletişim TürüCantilever
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 150°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıJBC18
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Malzeme - İzalPolyamide (PA9T), Nylon 9T
Flange ÖzelliğiTop Mount Opening, Threaded Insert, 4-40
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Açıklama
18 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)