JBC12HETH
Üretici
Üretici Parça No.
JBC12HETH
EBEE Parça No.
8725482-JBC12HETH-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Card Edge Connectors ,Common Card Edge
Seri-
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı12
İletişim TürüCantilever
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 150°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıJBC12
İletişim MalzemesiBeryllium Copper
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı10.0µin (0.25µm)
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Renk-
Row sayısı1
CinsiyetFemale
Malzeme - İzalPolyamide (PA9T), Nylon 9T
Flange ÖzelliğiTop Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Kart TipiNon Specified - Dual Edge
Pozisyon sayısı / Bay/Row-
OkuSingle
Açıklama
12 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)