| Üretici Parça No. | HTN0.75TW250 |
| EBEE Parça No. | 10581980-HTN0.75TW250-EB |
| Müşteri No. | |
| Veri Sayfası | |
| EDA Modelleri | |
| Açıklama | EXPAND SLEEV 3/4"X250' WHT/BLK |
|---|---|---|
| Kategori | Cables, Wires - Management ,Spiral Wrap, Expandable Sleeving | |
| Veri Sayfası | Techflex HTN0.75TW250 | |
| Seri | Flexo® Halar® | |
| Ambalaj | Bulk | |
| Kısmen Durum | Active | |
| Tip | Sleeve | |
| Çalışma sıcaklığı | -75°C ~ 150°C | |
| Malzeme Yangılanabilirlik Derecelendirmesi | UL VW-1 | |
| Temel Ürün Numarası | HTN0.75 | |
| Uzunluk | 250' (76.20m) | |
| Renk | White, Black | |
| Malzeme | Ethylene Chlorotrifluoroethylene (ECTFE), Halogen Free, Plenum Rated | |
| Genişlik | - | |
| Tip Atıtalar | Expandable | |
| Duvar Kalınlığı | 0.028" (0.71mm) | |
| Isı Koruması | Flame Resistant, Heat Resistant | |
| Asıtlı Koruma | Abrasion and Cut Resistant | |
| Sıvı Koruma | Gasoline Resistant | |
| Çevre Koruma | - | |
| Çap - İçeride, Gizlemeyen | 0.750" (19.05mm) | |
| Çap - İçeride, Genişletilmiş | 1.250" (31.75mm) | |