HSC43DRES-S93
Üretici
Üretici Parça No.
HSC43DRES-S93
EBEE Parça No.
8554369-HSC43DRES-S93-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Card Edge Connectors ,Common Card Edge
Veri SayfasıSullins HSC43DRES-S93
Seri-
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı86
İletişim TürüFull Bellows
Montaj TipiPanel Mount
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıHSC43
İletişim MalzemesiBeryllium Copper
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı10.0µin (0.25µm)
SonlandırmaSolder Eyelet(s)
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
RenkBlue
Row sayısı2
CinsiyetFemale
Malzeme - İzalPolybutylene Terephthalate (PBT)
Flange ÖzelliğiSide Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Kart Kalınlığı0.093" (2.36mm)
Kart TipiNon Specified - Dual Edge
Pozisyon sayısı / Bay/Row43
OkuDual
Açıklama
86 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm) Blue