HCC28HETH
Üretici
Üretici Parça No.
HCC28HETH
EBEE Parça No.
8729072-HCC28HETH-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 28POS 0.100
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Card Edge Connectors ,Common Card Edge
Seri-
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı28
İletişim TürüCantilever
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıHCC28
İletişim MalzemesiBeryllium Copper
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı30.0µin (0.76µm)
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Renk-
Row sayısı1
CinsiyetFemale
Malzeme - İzalPolybutylene Terephthalate (PBT)
Flange ÖzelliğiTop Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Kart TipiNon Specified - Dual Edge
Pozisyon sayısı / Bay/Row-
OkuSingle
Açıklama
28 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)