GPSUW15M
Üretici
Üretici Parça No.
GPSUW15M
EBEE Parça No.
12304545-GPSUW15M-EB
Açıklama
RF ANT 1.575GHZ DOME NMO 1.5"
Tümünü Seç
KategoriRF and Wireless ,RF Antennas
Veri SayfasıTE Connectivity GPSUW15M
Seri-
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Montaj TipiBase Mount
Giriş Koruması-
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıGPSUW15
UygulamalarıGPS
SonlandırmaNMO
Yükseklik (Max)1.500" (38.10mm)
İadat Kaybetmek-
Frekans aralığı-
Kazanın26dB
RF Ailesi/StandardNavigation
Frekans GrubuUHF (1GHz ~ 2GHz)
Frekans (Center/Band)1.575GHz